Sz-Sandor Creative Commons License 2012.06.20 0 0 1562

Sziasztok. 
Meg szeretném osztani veletek, hogy mi történt velem. Mint mindenki más én is küzdők a súlyfelesleg ellen sokszor sikertelenül. Így körülnéztem az interneten és elég sok fórumot átrágtam végül találtam egy fogyasztószert melynek a neve "Adpiex Retard".  Úgy döntöttem, hogy én is kipróbálom ezt a fogyasztószert, mert mindenhol sikeres fogyásokról olvastam. Rákerestem erre a bizonyos fogyasztószerre, hogy honnan is lehet ilyet rendelni. Találtam is egy ilyen oldalt "www pont adipexretard pont hu". Megrendeltem az oldalról a fogyasztószert egy bizonyos D. Mónikától a csomag pár nap elteltével meg is érkezett. A csomag kibontása után észrevettem, hogy nincs doboz és használati utasítás. Majd visszatérve az oldalra a hirdető által leírt használati utasítás alapján elkezdtem szedni a fogyasztószert. Jelentkezett pár mellékhatás, de nem foglalkoztam vele mert az volt a használati utasításban, hogy 2-3 nap alatt elmúlnak a mellékhatások. Ezt követő 3. nap a mentőket kellett kihívni a családomnak, mert rosszul lettem. A mentő szirénázva vitt be 180 as vérnyomással, légszomjjal és szívritmus zavarral.
Mint kiderült a kórházban ez az Adipex Retard gyógyszer egy Áprilisban behozott törvény alapján "Magyar Közlöny 37. számában" az Adipex Retard dizájner drogok minősül! Így a kórházban azt a tanácsot kaptam, hogy mindenféleképp tegyek feljelentést! Ezt megtudva a családom felfogadott egy magánnyomozó céget, illetve egy rendőrségi feljelentést is beadtam a bűnösök elfogása érdekében! Számomra egyszerűen elképzelhetetlen az, hogy DROGOT lehet rendelni az interneten. És ha én így jártam, akkor még hányan járhattak még porul rajtam kívül??? Ha valakivel történt hasonló és nem szeretné szó nélkül hagyni ezt a dolgot, az kérem, jelezze nekem és megadom a magánnyomózó elérhetőségét, akivel felveheti a kapcsolatot.