ayia Creative Commons License 2012.06.19 0 0 23762

Sziasztok !!

jázminapja:

lebuktam :)))))
szerintem nagyon szép hely az is  (Nissi Beach Hotel ) bungalow,kicsit más ill. NAGYON más mint Maldív ,de nekünk nagyon tetszett !!! :))

Inda1127:

Köszönöm az együttérzést :))
Valami konkréttal szeretnék előállni az utazási irodáknak ,hát szerinted nem gond ,hogy nem csak egyet kérdezek meg ????
2-3 irodára gondolta !!??


miyoko:

hát lehet,hogy bevállaljuk ha megoldható,hogy mindkettőt kipróbáljuk :) csak a költözködés annyira nem dob fel :(


Tojqlius:

Először is szeretnék gratulálni az ikrekhez ( vegyes páros :-)  )Titkos álmom nekem is :) főleg ha ( vegyes ) :-)
Tudom nagyon nehéz 2-vel egyszerre ,nálunk is van a családba,ők fiúk szept. lesznek 3-évesek :) Hát,nem egyszerű velük :)
De ezért imádjuk Őket !!!! igazi ÖRDÖGPALÁNTÁK :)))))) És Maldív, hát ... igen nincs közel az biztos,és ezért is nehéz a választás :-(
de nem adom FEL!!!!!!!!! Sokat nézelődők és van ami ezért van ami azért tetszik :)) De valójában mindegyik hely gyönyörű :)
és mégis nagyon nehéz a döntés :-( azt a helyet,szállást keresem amire azt tudom mondani  ( Ide akarok menni !!!! nem máshova !! ) Ez kell nekem !!!!
Bele kell szeresek,és akkor jót választottam !!! ezért is kérdeztem a foglalással kapcsolatba van-e gáz.


Üdv Mindenkinek
Köszönöm az eddigi infókat,tanácsokat,javaslatokat !!!
Nem tűnők ám el :))) biztos lesz még 1000 kérdésem !!! :)))

Ayia