r1 Creative Commons License 2012.06.19 0 0 60764

Pedig szvsz pont neked valo a PCA puska. Kar a sz@rokkal szenvedni.

En a PCA-kat nagyon szeretem kenyelmesen feltamasztva (benchrest modszerrel) hasznalni az arnyekos hatso teraszon uldogelve. A felhuzashoz sem szivesen emelem meg, azt is inkabb a tamasztekon vegzem el.  Allva nem is lovok veluk, pedig korabban slaviaval kizarolag allva es feltamasztas nelkul lottem.

A PCA-k nekem sokkal jobban bejonnek mint a rugosok. Az Anschutz 380-at is szeretem es tetszik mint muszaki csemege, de loni nem szeretek ugy vele mint PCA-val.

Egy hangtompitos PCA nem zavar a hangjaval sem mast, sem engem es nem kell megfeszulnom egy jo szoraskepert.

A lanyom kirak maganak 18,5m-re egy szem tic-tac-ot es mar eleve ugy kerdezi, hogy "apu, lelohetem?"- "Persze kicsim" es a nem egeszen 8 eves harom het alatt egyszer sem hibazta el, ugyanugy mint a 38m-re droton logo muanyag pezsgosdugot. Az ocsem jobban izgult mikor a lanyommal versenyt lottek, mint nemzetkozi precizios versenyen es jobban orult a dontetlennek mit a gyerek.

Sokaig azt mondta, hogy neki eleg a 630-as, nem kell PCA, de vegul megis szemet vetett az egyik puskamra es ma mar o is ulve es feltamasztva hasznalja..

 

Előzmény: exhighand (60759)