forumhirek Creative Commons License 2012.06.15 0 0 1881
Üdvözlet,egy dolgot nem értek,vannak ugye a piacok,vadászboltok,ilyen olyan boltok,azokon a helyeken ezer féle kést,tõrt lehet kapni!Azok nem különösen veszélyes fegyverek?A vásárlók 34-de magánál tartja ugyis!Miért pont a spray-t tiltja minden és mindenki?Pont ezt,ami ideális védelmet nyujt!Meg vannak ezek az adok veszek oldalak azok is tele vannak késekkel,bicskákkal,hatástalanitott igazi (félelmet keltõ)fegyverekkel!Jó tudom, megvan szabva aszthiszem a késeknél a penge hosszúság de,ha valakit megtámadnak és nincs semmilyen önvédelmi eszköze még az egészséges önbizalma is elszállhat!Mondjuk az is igaz hogy ördögi kör az egész,mert ha olyan vékony ruha van rajtam hogy észreveszik a spraiy-t elveszik megbüntetnek!Befizetem a birságot (de szerzek másik spraiy-t önvédelemre)és kit tartok el azzal az összeggel?Igen a raboskodó bünözöt aki esetleg valaki megtámadása miatt ül!!A másik amit nem értek van ugye a gázpisztoly amibe belefér vagy hat gázpatron de,ha van engedélyem közterületen rejtve viselni akkor támadás esetén kilöhetem az összeset egymás után, kérdem én az a hat patron nem haladja meg a spray-knél maximalizált 20mg-ot?vagy pisztolyból bármekkora adagot adhatok,spray-vel meg csak 20mg-ot?