CowboyWolf Creative Commons License 2012.06.07 0 0 75328

 

Szia!

 

Nekem ilyen mutató anomáliát, az okozott amikor tönkre ment a óracsoportban található vezérlés...

 

Konkrétan: felment a hűtővíz mutató maxra, aztán jöttek egyéb érdekességek..pl 180 al "mentem" amikor majdhogynem álltam :) ilyesmi...

 

Kicseréltem az óracsoportot és miden mutató azóta a normális értéket mutatja... Lehet, hogy neked is ez lesz a probléma...

 

Viszont én is kérdeznék az itt lévő szakemberktől, hálás lennék a segítségért!

 

(95/3 Audi a4 1.8 as benzines sedan -om van)

 

Télen tönkrement a klíma vezérlése, konkrétan a hiba: folyamatosn egy irányba fújt a klíma és villogott a kijelző... nem lehetett állítgatni semmit...

 ezt egy "ügyes" elektronikus megjavította 25e ért... működött is vagy 3 napig... (pénzemet persze nem adta vissza)

Majd vettem egy komplettet kemény 7e ft ért ami ez után hibátlanul működött... Legalábbis így gondoltam... (jelzem még1x ez télen volt)

 

Majd jött most a nyár és hát gondoltam beizzítom a klímát, ami persze nem ment... először azt gondoltam, hogy kifogyott a gáz, de nem, mert a töltésnél megállapították, hogy nem kapcsola kompresszor...

 

Kérdés, vajon a digit konzol nem vezérli (mindent kijelez, vezérel amúgy hibátlanul megy) vagy lehet, hogy tönkrement volna a kompresszorom ?!

 

Ha tudna valaki segíteni megköszönném ! (ha kapok telszámot visszahívom vagy az email címem is publikus, elérhető stb.)

 

Természetesen nem ingyen kérem, mert szeretném megjavítani...

 

Egyébként Gödi vagyok, ergó Dunakeszi, Göd, Vác környékén lenne a legjobb ha olvassa ezt egy szaki :)

(ez alól kivételt képez az a Dunakeszis ember ugye aki átvert... jah mégsem mert végülis megcsinálta csak rövid életű volt:)

 

 

 

 

 

 

Előzmény: wastegate (75311)