Rajongó2009
2012.06.06
|
|
0 0
23
|
Szerintem a piaci ár 1/3-ért cserélt gazdát, megvárták, míg kivérzik, majd "bagóért" kötöttek alkut. Ez egyébként az önkormányzat szempontjából zseniális megoldás volt, csak nem sportszerű.
A főkolompos Széles Gábort és aki neki eladta az Ikarust, terheli minden felelősség. |
Előzmény: asztalosgabor (22)
|
|