Rajongó2009 Creative Commons License 2012.06.06 0 0 23

Szerintem a piaci ár 1/3-ért cserélt gazdát, megvárták, míg kivérzik, majd "bagóért" kötöttek alkut. Ez egyébként az önkormányzat szempontjából zseniális megoldás volt, csak nem sportszerű.

 

A főkolompos Széles Gábort és aki neki eladta az Ikarust, terheli minden felelősség.

Előzmény: asztalosgabor (22)