Jtoti Creative Commons License 2012.06.06 0 0 12251

Vettem:) És örülök, hogy előlegezed már a bizalmat, azért az írás nagyon is

személyre szabott, ha nem csak a tartalom, hanem a stílus is fontos!!!

 

Örülök, hogy nem vagy könyvtárellenes:))) Én aki ugye annyi évet csináltam ahány Te vagy,

jó jó nem sok, de azért már kiismertem az olvasókat.

Hivatalból a könyvtárnak nagyon fontos betartatni minden olyan szabályt amivel védi az állományát!

Ez érthető is gondolom! Azért mint könyvtáros és könyvszerető és olvasó ember, sok engedményt

tettünk mi, hogy még azt a késedelmit is úgy hozza valaki bátran hogy megérte, és ez amivel

hozzájárul az intézmény és a mi nyugalmunkhoz egy kicsit!

 

Nálunk nagyon jó kezdeményezés volt és alkalmazásakor be is vált a Megbocsátás napja amikor

egy dobozba, be lehetett név nélkül dobni a már nagyon régen kint lévő és a könyv árát már régen

meghaladó tartozási összeget a késedelmi díj!

 

Én így utólag mondom, amikor már nem vagyok az "állomány" tagja, nem tartottam akkora bűnnek

ha valaki nem bírta visszahozni és sokáig magánál tartotta az egyébként megszerezhetetlen

könyvet...Bár az egyetemen 8x hosszabbíthattál, távolról is,  ha nem volt rá előjegyzés! 

Ez azért elég nagy bizalom gondolom!

 

Ahova most járok mint tag, szintén 2x lehet otthonról hosszabbítani, de aztán ha bemutatom, újra hazahozhatom a zsákmányt!

 

Azért azoknál a könyveknél aminél,  úgy érzem örökre szól a kötődés magam is azon az állásponton vagyok

vegyük meg. A nagyon sok könyvszekrény sem bírja már az újabbakat, csak akkor veszek bármit, ha

valamit elajándékozok. Eladni majd a gyerekeim fognak belőlük, én inkább igény és alkalom szerint szanálok.

Előzmény: maya40 (12250)