ghepard Creative Commons License 2012.06.06 0 0 699

Valóban nagyon jól esett, hogy Ő nem nevetett ki. Szinte kapásból rávágta, hogy nem kell senki után járnom, megveszi azt a gerelyt nekem. Az is nagyon jól esett, hogy az első nap kijött velem. Ő olyan 28 méter körül hajított (én kb 30 métert). Pedig sokkal erősebbnek néz ki nálam, a keze kb kétszer olyan erős, mint az enyém - ja és 24 évvel fiatalabb. Mégse tudott túldobni. Akkor mondtam Neki, hogya gerely nem fog porosodni a pincében és azt a szlovák csúcsot helyből meg fogom dobni. Ha az meglesz, nem tudom mi lesz tovább. Mert ha netán elérném helyből, akkor nekifutással már a magyar csúcs is reális lehet (ami 50.33).

 

Nyugodtan írj a futásról. Ez is egy rezgés, méghozzá nagyon jó rezgésfajta. Ez a topik meg az ember rezgéseiről szól, habár a címíben csak a hang szerepel. De az összefoglalómat már úgy neveztem el, hogy az ember hangja és rezgései............. Már többször megfordult a fejemben, hogy a modival átírattatom a topik címet.......... Az ember hangja és rezgései - gyógyítanak?    .....ez lehetne....... Igen, az mind gyakorlatilag ugyanarról szól. Minden mozgás, rezgés felmelegít, megnöveli a elektromágneses teret bennünk. Ha meg nagyobb, nagyobbakj a különbségek és akkor máris nagyobb a vonzás is - ami segíti sejtjeink anyagcseréjét és jbban működnek........

Előzmény: Semmisem (697)