zolika2011 Creative Commons License 2012.06.01 0 0 36364

Szép Napot Mindenkinek!

Ezúton szeretnék csatlakozni ha lehet a korababás Anyukákhoz. Igaz már egy éve hogy megszületett a kisfiam Zolika 560grammal és 28 centivel, mindenféle tüdőérlelő nélkül, mert nem kell az még nekem hozzállást támogatott a prof...:(

Miindezek ellenére jól vagyunk, csak szerintem nem nagyon nő..:( Vagy lehet hogy csak én vagyok elégedettlen..:)

17 napot voltunk összesen gépen és cpap-on. 4 hónapos volt amikor hazajöttünk a kórházból 2300 grammal és 43 centivel, agyvérzést nem kaptunk.

E hónap 16.-án töltöttük az egy évet és még most is csak 5500 gramm és 64 centi. Mi a tapasztalatotok ez elegendő növekedés? Miden baba akivel tartom a kapcsolatot a kórházból jóval nehezebb... Van itt olyan Anyuka akinek hasonló növekedése volt?

Van egy középfokú Bpd-nk vagyis ez mondták mikor bent voltunk de semmilyen gyógyszert nem szedünk, egyedül vasat és d vitamint. Egyszer sem volt igazi légzéskimaradás. Egyszer kétszer jelzett a légzésfigyelő, de nem szürkült, és úgy láttam minden rendbe vele, és arra fogom hogy ez mindig akkor történt amikor teljesen a kiságy sarkába összegömbölyödve feküdt. Most kikönyörögtem a háziorvosomtól hogy nézze már meg egy pulmonológus, mert mindenhova menni kellett( szemészet, ortopédia, hallás) csak ide nem. Erre ma elvittem a picit és egy kedvetlen orvos szinte meg sem vizsgálta ( pár másodpercig hallgatta ) és előírt bennünket tüdő tükrözésre. :( Ez tényleg igy működik? Nem akarok belemenni igy míg nem csinál más vizsgálatot. Vagy ez az első vizsgálat amit elvégeznek egy szinte problémamentes babával? Kérlek segítsetek...

 

Köszönettel: