mutantattila Creative Commons License 2012.05.31 0 0 6970

Nekem erről semmilyen ismeretem nincs. Csak sejtéseim. Ezeket szívesen megosztom.

A kategóriák:

1. Semmit nem csinál a kertel. Azt sem tudja, hogy van kertje.

2. Soha nem csinál semmit a kertjében, mert nem érdekli. Nagy ritkán levágja a füves gazt, de nem fűgyűjtőbe, ezért neki ez nem probléma.

3. Néha levágja a füves gazt és be is gyűjti, de amúgy is gyűjtögeti a lomot a ház mögött (a kert végében), ezért odaborítja. Amit nem látunk  az nincs elv alapján.

4. Csak piknikezik a kertjében, de akkor is zavarja a sok bogár. Kertészt hív. Majd az elintézi.

5. A levágott gallyakat és füvet zsákba gyűjti és valahol kidobja. Jobb esetben a temetőnél a konténerbe.

6. Komposztál.

7. Sokat kertészkedik, mert szereti a természetet. Nem csak a kerítésen belül, hanem azon kívül is nagy területen füvesít és fákat ültet. Sok munkája és pénze van ebben a dologban. Csak a saját örömére, mert a környezete azt nem nagyon értékeli, sőt rendszeresen tönkreteszik a munkáját. Kívül a kerítés sarkánál van egy kis rész, ami szomszédos egy elhagyatott telekkel, ahol mindig derékik ér a gaz. Na odateszi a zöld hulladékot. Szépen kiszárítja és eltüzeli néha.

Az utolsóról kicsit többet írtam, mert az vagyok én.

Elnézést, ha kihagytam valakit. Kérem egészítsetek ki.

Te melyik kategóriába tartozol?

Előzmény: fenyőgomba (6967)