Törölt nick Creative Commons License 2012.05.30 0 0 61

Neked sajnos nem volt érdemi lehetőséged változtatni a helyzeteden, de nekünk viszont van.

Más kérdés, hogy nem tudunk róla, hogy valamin változtatni kellene, és ez ami maga a függés.

Mint a mátrix. Honnan tudod, hogy ébren vagy  a valóságban, vagy egy kreált világban álmodva éled  a napjaidat? És ha felmerül esetleg hogy az  utóbbi akkor ki a fene szeretné a piros kapszulát választani, ami a valósággal szembesít, mikor a kékkel vissza is lehet jutni a kényelmes álomvilágba.

Neked ennél sokkal rosszabb a helyzeted, hiszen te a börtönödet velünk ellentétben nem magad választottad, hanem kész tényként kaptad. Ami segíthet elviselni, az az, hogy ne azt nézd, hogy mit veszítesz ezekkel a szerekkel, hanem azt, hogy mit nyersz!

Én bár szerettem inni, mégis viszonylag könnyen adtam túl rajta, mert egy üzletként fogtam fel a dolgot. Mint egy csere. Adtam valamit, ami akkor az életem részét képezte, de kaptam valamit ami sokkal értékesebb annál.

Te is kapsz valamit. Lehetőséget, a szeretteiddel együtt töltött időre, és ennél értékesebb dolog nem hinném, hogy van.