valaki62 Creative Commons License 2012.05.28 0 0 36360

Kedves Fórumozók!

 

Azt hiszem öt-hét év telhetett el utolsó hozzászólásom óta,de rendszeresen követtem az eseményeket.  Annyira régen írtam, hogy ma már az akkori felhasználói nevem sem létezik... Régen Csilla650 'voltam', annak az Eszternek az édesanyja, aki 1992-ben született 650gr/33 cm/26 hét és 5,5 hónap intezív osztály után került haza, 2800gr. volt akkor. Ami pedig a jelent illeti, nemrég múlt 20 éves. Nyolc évesen kezdte az iskolát és most érettségizik egy átlagos középiskolában. Az írásbeliken már túl van, négyesnek megfelelő százalékos eredménnyel, a szóbelik gondolom jobban sikerülek majd, hiszen a tavaly már -előrehozottan- leérettségizett földrajzból és van tapasztalata. Remélem, hogy az eredmények elegendőek lesznek arra, hogy felvegyék a felsőoktatásba, mert jelentkezett. Mindezeket azért osztanám meg Veletek, hogy erőt és reményt adjak mindazoknak, akik még az út elején állnak. Nekem sokat segített volna, ha látom, hogy erre is van remény, a koraszülöttek előbb-utóbb, csak révbe érnek. Remélem, hogy sikerül egy képet is feltennem.

 

Mindenkinek nagyon sok szerencsét kívánok!!!!!!!!!!!!!

 

Csilla