Törölt nick Creative Commons License 2012.05.27 0 0 4010

sziasztok, apukámnál április 19-én diagnosztizáltak vastagbélrákot sok/min. 8/ és elég nagy 6cm a legnagyobb májátéttel.

azóta keresek, kutakodom, minden után, amivel segíthetnék.megműtötték április 28-án, kivették a vastagbéldaganatot, nyirkokat, de a máját nem tudják jelenleg operálni. ezért kemoterápiát kap 3 hetente 1x érbe, 2 hétig otthon asszem xeloda a neve gyógyszert. ma vagyunk a 6.napnál.semmi baja, jól van, szerencsére, műtét után gyorsan felgyógyult. nem tudom, mi vár ránk kemo alatt.mikor kellene a rossz tüneteknek jelentkeznie?? aztán azt szeretném kérdezni, van-e tapasztalatotok a patkónyelv-gomba kivonattal, azt szedjük első naptól, ahogy kiderült a dolog, valamint goji kivonatot és preventa 105-öt iszik kizárólag.bárki bármi tanáccsal tudna szolgálni, vagy észrevétellel?? deutérium mentes vízzel tapasztalat?apukám 58 éves, stramm pasi egyébként, 10-et letagadhatna, jó fizikai állapotban, sose volt beteg.sajnos nálunk  a családban genetikusan öröklődik a rák, úgyhogy már géntesztekre küldték apukám vérét, vagy valamit, hogy mi, a 2 lánya tudjuk, mire számíthatunk.sajnos már most megyek az első rákszűréses vérvételre, és kell mennek colonoscopiára is, nőgyógyászhoz is, meg ultrahangra.félek.csak 36 éves vagyok 2 kicsi gyerekkel...köszi minden tanácsot