buyer2 Creative Commons License 2012.05.27 0 0 75186

Előzőleg is irtam volna de gondoltam nem "csesztetem" itt a lelkes próbálkozókat.:)

 

Véleményem szerint az hogy elterjedt ez x ezer forintos kábel+valami tört progi ez elég gáz. Vagyis nem is ez, hanem a nem hozzáértés!

 

Röviden: lehet nyomkodni, adatokat lekérni, de az hogy valaki mélységében tudja azt hogy mit szeretne és hogy mit  ehhez ÉRTENI kell. Érteni kell, A-Z-ig a müködési elveket, a mért-értéket, a miért kérdéseket, és még sorolhatnám. Amatőr szinten arra jó hogy hibakódot olvasson, és töröljön az "egyszerű" ember.

 

Hangsúlyozom, nekem is van ilyen kábel, és kódtörlésre használom. Szeretnék több mindent is megtudni a az élőadatok kezelésére, de ugye erre vannak az autószerelő mesterek,akik ÉRTENEK hozzá, vagy programozók akik kitalálják és megirják az egész rendszert. 

 

Volt alkalmam megnézni(nemegyszer) egy autógyárban hogyan történik néha egy-egy hibaelemzés. Egy komplett autó agyilag való feltöltése... Hát kérem, csak megemeltem a kalapom.

De azért hajrá. Lényeg, amiben nem vagyunk biztosak, inkább ne bántsuk! ESC a progiból és az autó még menni fog :)

Előzmény: cs!rke (75182)