cucurbia Creative Commons License 2012.05.25 0 0 27322

Nos mai városnézésem eredménye.

Zuglói New Gardenben ugyanazok vannak mint multkor + egy magas törzsű Toledo,ami multkor még nem volt

Kőbányai Oázisban teljes áruak között csak Koenig, a leértékelt polcon viszont 500 ft-ért Cancun van meg sok sok Koenig,és kitünő állapotuek,nem is értem miért dobták ki őket,max ha nem fértek már mondjuk el a hibis asztalon,vagy ki tudja.

És 3-as akcioban sok sok hibibaby van,olyan kis pici dugványok.Ár nincs rajta csak az van rajta hogy 3-as akcio.Megkérdeztem eladot azt mondták ebből hármat vihetek 500 ft -ért.Na gyorsan válogattam 6 darabot(most már csak remélem,hogy nem mind ugyanolyan lesz,és nem mind piros vagy rozsaszin tucatáru).Persze mire pénztárba értem fogalmuk sem volt,hogy ez mennyibe kerül,1000 ért akartak adni hármat.Erre mondom hogy nekem 500 at mondtak.Persze pénztárgépben ilyen kategoria nincs közlik,hogy akkor 5 öt vihetek ezerért.Mondom az sem jo,mert szerintem ezerért 6 járna.Na végül 2-3 ottani nő kideritette hogy mégiscsak 500 ft-ért adnak hármat belőle,csak mivel nincs rajta ár, a pénztárgépbe ezt nem tudják hogy beütni.

Na szobal mégicsak megkaptam a 6 babymet de nagyon kiváncsi leszek,hogy ezek valami extra fajták lesznek-e vagy csak valami mezei piros,lila,stb.