ValóVilág 1.
SZereplői:
1. Ági 21 SZékesfehérvár
2. GYörgyi 29 Budapest
3. Hajni 25 Budapest
4. Leslie 26 Kiskunlacháza
5. Lorenzo 30 Debrecen
6. Majka 23 Ózd Finalista 2
7. Niki ? ?
8. Nóri 20 Bacs
9. Oki 34 Mezötúr Finalista 3
10. SZabolcs 27 Békéscsaba Finalista 1
név , VV szereplése életkor, város, finalista
Műsorvezetők:
1. Nóci
2. Stohl András
.................................................................................................................................................
ValóVilág 2.
SZereplői:
1. Anikó 27 Pomáz Finalista 2
2. Béka 30 Kecskemét
3. CSöpke 24 Abony
4. Elvis 28 Budapest
5. Gábor 27 Budapest
6. Kismocsok 25 Polgárdi
7. Laci 31 Ózd Finalista 1
8. Mónika 22 Budapest
9. Péter 24 Budapest Finalista 3
10. Rita 27 Debrecen
11. Solya 21 Budapest
12. SZiszi 27 Mosonmagyaróvár
13. ZSolti 28 Budapest
név, VV szereplése életkor, város, finalista
Műsorvezetők:
1. Nóci
2. Stohl András
.................................................................................................................................................
ValóVilág 3.
SZereplői:
1. Anett 22 Érd
2. Ágica 28 Miskolc
3. CSaba 27 Hozármisleny
4. Frenki 29 Budapest
5. Indián 35 Budapest
6. Jenny 19 GYőr
7. Katka 21 Cegléd Finalista 3
8. Leo 28 Budapest Finalista 2
9. Marcsi 21 Párkány (SZlovákia)
10. Milo 18 Deszk Finalista 1
11. Pandora 21 Budapest
12. Segal 29 Miskolc
13. SZilvi 24 Budapest
14. Tommyboy 28 Budapest
név, VV szereplése életkor, város, (ország) , finalista
Műsorvezetők:
1. Lilu
2. Stohl András
...................................................................................................................................................
ValóVilág 4.
SZereplői:
1. Alekosz 33 Érd Finalista 1
2. Anikó 22 Baja
3. Béci 26 SZentendre
4. Éva 28 Budapest Finalista 3
5. Gigi 21 SZentendre
6. Gina ? Kaposvár
7. Gombi 28 Budapest
8. Ildikó 29 Tordas
9. Jerzy 23 Budapest Finalista 2
10. Kristóf ? Kaposvár
11. Leonidasz 21 Budapest
12. László 41 Budapest
13. Olivér 33 Budapest
14. SZandika 21 SZigethalom
15. ZSófi 20 Budaörs
16. ZSuzsi 24 Dunakeszi
név,VV szereplése életkor, város, finalista
Műsorvezetők:
1. Lilu 1976 05 20 ValóVilág
2. Sebestyén Balázs 1977 07 13 ValóVilág
3. Stohl András 1967 02 03 Budapest ValóVilág
4. Mádai Vivien 1989 04 10 Nekedvaló
5. Istenes Bence 1987 05 12 NekedValó
6. Gáspár GYőző BelevalóVilág
7. Valkó Eszter BelevalóVilág
név, születési dátum , város, műsorvezető
................................................................................................................................................
Valovilág 5.
SZereplői:
1. Annamária Budapest
2. Attila GYoma Finalista 1
3. Bandi ?
4. Cristofer Budapest
5. CSaba SZékesfehérvár Finalista 2
6. Dya Budapest
7. Eszter Budapest
8. Fecó Pécs
9. Gergő Kapuvár
10. Kinga Budapest
11. Melinda SZékesfehérvár
12. Péter ?
13. Seherezédé Budapest Finalista 3
14. Shadi ?
15. Vera Budapest
16. Veronika Budapest
név, VV szereplése életkor, város, finalista
Mősorvezetők:
1. Lilu Valovilág
2. Sebestyén Balázs Valovilág
3. Mádai Vivien Nekedvalovilág
4. VV4 Aniko Belevalovilág
5. VV4 Béci Belevalóvilág
6. VV4 Olivér Belevalovilág
Név, születési dátum, város, műsorvezető