r1 Creative Commons License 2012.05.23 0 0 983

Sejtettem, hogy nem fogod biralni a jenkiket.:)  -  Ehelyett hazon belul hulyezel tovabbra is. Evtizedekkel ezelott is ismertem olyan embereket akik masok hulyezese aran probaltak meg okosabbnak latszani, de nagy karriert egyik sem futott be. 

A celzasod melle ment. A munkam volt a hobbim es amit csinaltam abban nyugdijazasomig a legjobb voltam az orszagban (de az elet mas teruleten is megkaptam mindent amit akartam).

A honvedelem teren ma is nagyobb erteket kepviselek mint egy honvedelmi bizottsag, mert amit en tudok az egy haborus helyzetben tobb mint fontos es mivel rajtam kivul mas nem rendelkezik hasonlo kepessegekkel, igy hatekony lokikepzesrol nelkulem a honvedsegben csak beszelni tudnak (meg max irni rola) de megcsinalni azt nem.:)

Te olyan vagy mint az a sportriporter aki minden adatot bemagolt (de sportteljesitmenye nulla) es azt hiszi, hogy nagyobb sportolo azoknal akik sportolokent az eredmenyeket hozzak (de esetleg nem tudjak, hogy mi volt az elozo olimpian egy szam nyocadik helyezettjenek feltavnal a reszideje).:)

 

Kina minden teruleten tesz azert, hogy a nepi kohoktol elszakadva fejlett (vezeto) ipari es katonai nagyhatalom legyen. A lehetosegei egyre nagyobbak es ha kivulrol nem sikerul belepiszkitani a fejlodesebe, akkor a celjukat el is erik.

Normalis, hogy egyes teruleteken meg elmaradott, mert nem fejlodhet minden ugyanabban az utemben. Egy ilyen bonyolult projekt kivitelezese onerobol ezert nem megy siman. Tobb teruleten is hianyzik a megfelelo hatter, de az, hogy egy 30 eves tipust gyartasa sem megy csont nelkul nem azt jelenti, hogy minden teruleten nagy a lemaradasuk. Az ilyen onallo fejlesztes mint amilyen pl. a J-20, pont arra jo, hogy a lemaradott teruletek felzarkozasat segitse.

 

 

Előzmény: molnibalage (981)