Niki... Creative Commons License 2012.05.13 0 0 688

Én is nagyon sok kutakodás után találta rá erre a szalonra www.erikacosmetics.hu meg is beszéltünk egy személyes találkozót  és a tanácsát véleményét kértem, mivel tanácstalan is  voltam milyen is legyen, azt tudtam hogy csak természetes hatás szeretnék, és nagyon sok rossza hírek terjengnek a sminktetoválásról és bevallom féltem is nagyon. Tapasztalataim nagyon jók a lány nagyon kedves és megértő  volt, mivel nem vagyok egy könnyű eset.  1 órán keresztül átbeszéltük, hogy mi lenne az arcomhoz a legmegfelelőbb tetoválás, többféleképen berajzolta mire megtaláltuk a megfelelő színt és formát. Engem teljesen meggyőzött a kedvessége és a szaktudása, rá  1hétre tudót csak időpontot adni, én már rögtön aznap megcsináltattam volna, azt tanácsolta aludjak rá egyet gondoljam végig,  végül is csak megbeszélésre kértem időpontot, így már nem volt idő a tetoválásra, de végül is 1 hét múlva elkészült a szemöldököm és nagyon boldog vagyok hogy ilyen szép lett, és hogy jó helyet választottam.  Nagyon köszönöm neki, és mindenkinek csak ajánlani tudom.