ghepard Creative Commons License 2012.05.11 0 0 661

Igen, nem kell nagyon gyorsan nekifutni, mert úgy is aztán majdnem állva hajít az ember. Igen, először erősíteni kellene a helyből, tehát a vállak, könyök, hasi, derék meg nyakizmokat is. Aztán valahol, valamikor próbálkozni a futásossal. Most is úgy hajítgatok, hogy  szinte ki vagyok fordulva, majdnem hátrafelé nézek (na meg a gerelyre is, nehogy magamba vágjam). Tehát a csípőm is fordít és belaad egy kis gyorsulást. Merem remélni, hogy pár hét, néhány hónap alatt helyből is ráteszek pár métert..... Szépen éreztem, hogy melyik izmok feszültek, mert azok aztán pár napig érzékenyek voltak még menet közben is.

 

Igen, nagyon jókat gondolsz, mindenfélét fogok próbálgatni. Széllel, széllel szemben, oldalszélben. Úgy ahogy írtad, el kell találni a helyes szöget, irányt  - hogy a lehető legmesszebbre repüljön........ Most már több gondolatom van a gerelyről, mint a szemeimről. Azokkal már elég jól meg vagyok elégedve és a háttérben tovább fognak javulgatni, legalábbis remélem, mert így is betartom azokat a dolgokat, amiktől gondolom, hogy javíthatnak a dolgokon. Nagyjából azt gondolom, hogy most segítenek azok a hangok, melyek akkor érnek, mikor rajtam a fülhallgató TV nézés közben...... Még mindig nem érzem, hogy valami bajom lenne attól, hogy használom őket - de becsületesen betartom, hogy a fele időt lefelé fejjel hallgatok - úgy érzem ez ment meg attól, hogy abból bajom legyen (legalábbis eddig).......

 

Hát most ez van, a fiam megvette azt a gerelyt, hát most egy kicsit elszórakozok vele, hogy mennyi van bennem. De csak úgy lazán és remélem megtanít ez is egypár dologra.........

Előzmény: Semmisem (660)