bernulane Creative Commons License 2012.05.10 0 0 4124

Üdvözlök mindenkit!

Rég jártam itt de kellene egy kis segítség tőletek.Van egy régi finesse gépem ami csodálatopsan működött mindaddig amíg anyukám itt nem volt és össze-vissza nem állítgatta.Én barom meg nem írtam le melyik gomb hogyan volt beállítva akkor amikor elhoztam a szerelőtől.A lényeg hogy

egyenes öltésekkel szeretnék varrni,de az egyik problémám hogy varrás közben viszont alulról a cérnát borzalmas mennyiségben letekeri és úgy varrja hozzá az anyaghoz. kicseréltem egy másik orsóra és lehet hogy a csévéléssel volt a gond,de most meg az a probléma hogy varrás után a felső szál szép egyenletes varrást produkál de az alsó szál elég "ökörpisilés" mintában látható.olyan mintha ugrálna a tű.eddig pamutot varrtam nem volt gond de ez egy farmer anyag,lehet hogy ez a probléma?bár a tűt kicseréltem 130-asra.Van valakinek ötlete?köszi előre is?és a beállítások miatt a másik bibim hogy a gépkönyv alapján én a beállításokat megcsináltam mégsem javult semmit a varrás minősége!!képet sajnos csak este tudok feltenni mert a férjem érettségizik így nem tudom megkérni hogy csináljon pár képet hogy fel tudjam tenni,de talán ma este menni fog.