ghepard Creative Commons License 2012.05.10 0 0 658

Igen, van benne úgy is ráció, tetszik is. Hát ha jól lenne kivitelezve nekifutással, akkor biztos néhány méterrel több lenne. De 11 méterrel nem hiszem. Az igen sok. Az kb 30%-al több. Én olyan maximum 20%-ot saccolok, hogy több lenne. De először a véremben kell lenni a helyből hajításnak. Tervezem minden héten vasárnap 2 óra gyakorlás (de hogy meg e lesz azt nem tudom) és egy kis erősítés, főleg a bicaj belső gumija mindenféle irányú huzogatásával. Van ellenállása elég és rugalmas is, jónak néz ki......

 

Hát most egy kicsit az a 41.26  az ellenfelem. Lehet egyszer meglesz. De mondjuk elég lenne csak ezt tartani és meg is volna a 70 éves korosztály csúcsa...... Ez is szép kihívás......  A csúcsok úgy vannak (több országban is), hogy évente kb 1 métert csökkennek. Na most, ha nem fog nálam csökkenni 10 évig (vagy sokkal kisebb mértékben), akkor abban a hang és a rezgések is ludasak lesznek egész biztos.......

 

Nagyon jó, így el lehet érni valamit, amit a fejedbe vettél. Csinálni és csinálni kell, gyakorolni. Én is néha úgy kelek fel, hogy ropog a bal térdem meg a derkam is. De ha előtte (a felkelés előtt) már egy kicsit rezgek magamnak az ágyon, akkor jobb a helyzet már az első lépéseknél......

 

Az évekkel jók a meglátásáid. Én is kb így gondolom. Az emberben ott van mélyen, hogy csak ennyi. Ezt belül elfogadják és kijelentik, hogy itt már nincs mit tenni. Pedig lehet van mit tenni, csak tenni kell - és aztán a test igyekszik a maga módján alkalmazkodni. Én például még jó pár évet tervezek focizni, annak ellenére, hogy rengeteg ott a sérülés...... A múlt héten is az egyik srác olyan szerencsétlenül esett el az akasztás (nem direkt) után, hogy eltörött a keze a csukló felett........ Brrr....... S nekem is a jobb bokám, meg a jobb kéz két ujja egy kicsit vastagabb a kelleténél még mindig (melyeket nem is olyan rég szedtem össze)....

Előzmény: Semmisem (657)