Pannkaa Creative Commons License 2012.05.08 0 0 44093

Ez nem megfázás.valamilyen bacit összeszedhetett.a genny amit te annak látsz az nyálka,hurotos székletnek hívjuk.ha nem evett semmi olyat ami nem neki való vagy rágott meg olyasmit(Panni kiskorában pl. egy döglött verebet rágcsált meg igaz pár percig volt nála de még is bélgyulladást okozott nála ez szintén véres volt és hurutos is és nyilván híg hasmenés formában volt a széklete) akkor én úgy gondolom- igaz nem vagyok orvos de mivel 6 kutyánk van ilyesmi sokszor előfordúlt már nálunk hol az egyiknél hol a másiknál-hogy felnyalt valami bacit az utcán.vegyél neki a humán patikába Bolus Adstringens tablettát.ezt kutyák is nyugodtan szedhetik mivel ez nem antibiotikumos gyógyszer,úgy kell el képzelni mint a szén tablettát.na szóval ez a tbl. amit ajánlok ez bélfertőtlenítő és nem bélmozgás lassító(bár megszünteti a hasmenést az által hogy a korokozót elpusztítja de pl. fehérje allergia miatt kialakúlt hasménést nem fog meg állítani)!tehát konkrét hasmnésre nem való.fertőtleníti a beleket és bevonatot képez a falán ezzel védve azt!nálunk is sajnos Panni eléggé fogékony ilyen nyavaják összeszedésére és ha ilyet tapasztalok akkor egyből adok neki egy FÉL SZEM tabl. ha enyhébb a gond csak 1-2 napig ha nem akkor 5 napig is adom neki DE CSAK NAPI FÉL SZEMET!és én ilyenkor plusszba szoktam neki venni az állat patikába Probicol-H pasztát(nagyon jó a Pro-Kolin paszta is sőt még jobb is csak nálunk azt a városban nem lehet kapni csak Debrecenbe de a célnak megfelel a Probicol-H is) is hogy had kapjon jótékony probiutikumokat is.na remélem tudtam segíteni,jobbulást Bogyókának!

Előzmény: Ludmilla. (44091)