sebeva Creative Commons License 2012.05.06 0 0 12213

Hali!

Bocsi hogy így eltuntem de kozbejott egy koltozes meg ez az! Koszi az erdeklodest emailben! :)

Vegeztem egyenlore a dologgal! 3 fogamat kellett vegul kihuzni az egyik nagyot ugy tunik sikerult megmenteni kopkop! A tejfogamra ami alatt nincs fog kaptam egy nagyon nagyon ronda fem koronat! Nagyon latszik de ez van. Ha kihuzta volna azt is a fogdoki akkor 2 fogam hianyzna ott egymas mellett! Jo sok fogamat tomte meg 2 elol levot is! Most meg annyi van hatra hogy el kellene mennem fog szaboyzoshoz hogy ne csusszanak meg doljenek meg a kihuzott fogaim melletti fogaim! De a doki szerint csak ejszakait fogok kapni most egyelore meg a fogszabalyozohoz tenyleg nagyon jol kell tudni fogat mosni! Meg majd ezzel a csunya fem koronas tej fogammal is eldontik hogy mi legyen! Csak ez most azert gaz mert ki koltoztunk Ausztriaba tehat meg korbe kell jarni a dolgokat! Vagy az is lehet hogy otthon csinaltatjuk meg mert a suli miatt ugyis vissza kell jarni! Meg nem akarom itt kint lejaratni a magyarokat a fogaimmal!

OROK HALAM NEKED FAJOS BOKAJU HOGY ELINDITOTTAD EZT AZ EGESZ DOLGOT! MEG OROK HALAM KACAJNAK IS MEG KALIKANAK IS MEG EROS LANDZSANAK IS A BIZTATASERT MEG TANACSERT! :)

Jok legyetek majd amint tudok visszanezek! :)