joesentme Creative Commons License 2012.05.05 0 0 39639

Mielőtt vásárlásra szánod magad nézd meg a review-kat ezen a siteon: http://www.dcrainmaker.com/

Polar-ból sajna csak egy egy óra van ott az rx5, de végülis az rs800cx-ről már elég sok infót kaptál. Szerintem is terepfutásban a három legfontosabb adat a pulzus, szint és táv, ha már a zsebedbe kell nyúlnod válassz olyat amelyik megbízhatóan adja ezeket az infókat. Ahogy Kopi Zoli mondta a Garmin FR 305 az egyik legjobb ár/érték arányú vétel, 60k-70k között már 310 xt-t is találsz, 88-tól pedig 910xt-t ( öv nélkül, de nem biztos hogy olcsóbb ha külön veszed a mellkas övet)  amiben barometrikus szintmérés van. A Suunto Ambit is nagyon jó választásnak tűnik szintén barometrikus szintméréssel, nagyon pontos gps és pulzus adatokkal. A Garminok gyengéje a pulzus mérő öv, de erre is van megoldások: nedvesen tartani (télen ez gáz), venni olyan gélt amit UH vizsgálatoknál alkalmaznak na ez már jobb télen, átrakni az elekotronikát egy Polar övre etc. A lényeg ne kapkodd el a vásárlást mint ahogy én tettem annó az első órámmal.

Előzmény: zoncsi (39635)