Conchudo Creative Commons License 2012.05.04 0 0 20344

Én Budapesten használom az enyémet és 40-el megyek folyamatosan és 180cm vagyok és 80 kiló :D

 

Magam raktam össze átalakító készlettel az enyémet. Egy 48v 1000W-os hátsókerekes készletet vettem kínából és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Aksiknak olcsó zseléseket használok (15Ah) amire azt mondták itt a srácok, hogy lehet gyengék ehhez, de erre futotta pénzből és helyből (vázba raktam)... mindenesetre eddig jól bírják, 20 km után merülnek 12V-ra. Annyi előnyöm volt, hogy adott volt egy jobb bringa amire rácuppantottam mindezt és bírja is és meg is tud álni.

 

Persze ez teljesen más mintha megvennél egy kész robogót vagy bringát, valószínűleg drágább, sokat kell várni amire megjön minden, az akksik rendes felfogatása kicsit melós és trükkös. Cserébe viszont olyan amilyennek szeretnéd, meg talán nagyobb a tuningpotenciálja is.

 

*A kétnaponta töltéshez: Bár az aksikhoz nem értek, de én úgy tudom, hogy a ciklusszámnál az is számít, hogy mennyire meríted le. Kisebb merítés -> nagyobb ciklusszám. Nekem az akkus kereskedő azt mondta, hogy inkább töltsek rájuk mindig, az nem árt neki.

 

Valaki kisegít minket, hogy ez most hogyvan?

Előzmény: Sly81 (20343)