Betty Szentes Creative Commons License 2012.05.04 0 0 36254

Sziasztok!

Először is drukkolok a még kórházban gyarapodó babának,és sok sok gratula az időközben hazatérőknek! :)

 

Most egy kis off!De itt vagytok többen anyukák,akik tudtok talán segíteni!

Az lenne a kérdésem,hogy Csengusnál azt vettem észre,hogy lúdtalpas,és a kérdés: Ez a kisgyerekeknél természetes,vagy vigyem el ortopédiára!!?? Én még konkrétan nem nézegettem egy picinek sem a lábát,így nem tudom mi a természetes és mi nem!Kérlek titeket adjatok tanácsot benne!

 

Csengéről!jövőhónapban tölti a 3-at!(hogy telik az idő),egyre többet beszél,és ha valami nem úgy van ahogy azt ő szeretné,hisztizik! :)

Szépen megy,de még bizonytalanul!Sokat esik!Megszerezte az első plezurját is! :)

Nagyon okos kislány!Még pelenkásak vagyunk!Bölcsibe szeret járni!Úgy néz ki maradunk még 1 évet!Bár a korai fejlesztős högygyel megbeszéltük ha januárig sikerül eldobni a pelust,akkor elküld minket rendkivüli bizottság elé,és lehet hogy nem kell 1 évet várni az ovira!Bár tényleg jól érzi magát,nem siettetem!

 

..és végül : Minden kedves édesanyának Boldog anyáknapját kívánok!Ezt a gyönyörűséget kaptam az én kis bölcsisemtől!!

A másik kép,pedig a napokban készült!Ilyen kis huncutság lett az én 70dekás kislányomból! :)