Bercso Creative Commons License 2012.05.03 0 0 850

Értem és köszönöm a gyors választ.

De...

Valahogy csak meg lehet oldani nem?

 

2 év múlva nem csak az iparban de a mezőgazdaságban is kereshetek gépkezelői állást.

(Kombájntól a 2vontatós traktorokig stb...)

Ha azt nézzük egy gazda befogadhat és alkalmazhat mint "jóismerőst" (feketén)

azt nem lehet bebizonyítani hogy fizet a munkámért...

(És még a szállás is megoldott :)  )

 

Ahogy ismerősünket is istápolták mikor 78 fele ment ki, egy farmon kezdte igaz nem Hawaii-n akkor még, de ma már jó ideje ott él ha sikerül vele újra felvenni a kapcsolatot tuti követelek tőle pár tanácsot, mást úgysem fogadnék el...

 

Úgy tudom hogy Amcsiba belehet nősülni is nem?

Tehát fizethetek egy Prostinak h eljátsza hogy a feleségem, vagy hasonló de ezt persze

még át kell dolgozni (  csak körültekintően választanék tervet és nőt is)

 

igazad lehet a papírokkal kapcsolatban rengeteget nézelődtem a neten az EU-s tagországokban elfogadják a magyar papírokat Europassal vagy anélkül, helyfüggő...

De hogy Amcsiról nem találtam semmit az is biztos, a nagykövetség a szokásós lerázós válasszal jött, kaptam egy linket ami már nem is működik hát kössz.

Írtam két amerikai cégnek is de azok nem válaszoltak, pedig megértetem magam angolul,

alapfokúm van igaz de boldogulok a nyelvel és szeretnék fejlődni is.

 

Feléd / Felétek az lenne a kérdésem hogy melyik a leggyorsabb/legbiztosabb módja az állampolgárság szerzésnek, letelepedésnek? ( akár feketén is amit írtam az kivitelezhető vagy van hasonló?) Szívesen fogadok privát üzenetet is...

 

Thanks