Pannkaa Creative Commons License 2012.05.03 0 0 44081

De sajnáltam egy kicsit ezért is vaciláltam de idén is megyünk Hollandiába meg valahová nyaralni(talán Erdély) és tavaly tanúltam az esetből miszerint tenger víz nem való ilyen finom szőrnek,akkor kellett először rövidebbre vágni mert nagyon kiszárította a sós víz és eléggé csúnya lett neki de mivel imád a parton labdázni,szaladgálni mint egy őrült nem fogom e miatt vissza tartani őt.annyira imád ott lenni szó szerint kifordúl magából ha ott vagyunk.úgy vagyok vele had csinálja csak azért nem fogom pórázon sétáltatni a t.parton hogy nehogy bele menjen a vízbe.így praktikusabb lesz neki(mondjuk t.part ide vagy oda ha valami bele akadt a szőrébe azt utálta mindig le ült és csak akkor ment tovább ha kiszedtem a fűszálat aztán 2 perc és újból ott volt az a fránya fűszál vagy apró ág,fűzfa virágja....... stb.),jobban ki tudja fejteni hatását a nyakörv is plussz.emlékszem amikor tavaly teljes szőrben kivittem magammal Pannit csak én voltam csupa ideg a szőre miatt(,millió homok,tengeri elhalt növények stb.)  míg a hollandok vígan jöttek-mentek rövidre nyírt kutyáikkal és boldogon dobálták a játékokat a vízbe és megfigyeltemm mire oda értek a kocsihoz már száraz is volt a kutya. na megfogadtam hogy jövőre mi se "szenvedünk".

Előzmény: VBeata (44078)