No.9 Creative Commons License 2012.04.29 0 0 847

Volt komp a szigetek kozott de mar nincs. Amugy is sok idobe telt volna, plane ha egy nap alatt akartad volna megcsinalni oda-vissza. Ha csak 1 napra mennel at egy masik szigetre akkor inkabb maradj. Olyan rovid idore nem erdemes.

United Airlines repul egyedul New York (Newark) - Honolulu kozvetlent. Nekik van economy plus osztalyuk de a fenti viszonylatot 767-400-al repulik amiket a Continentaltol vettek at az osszeolvadaskor es ezeket nem szekeztek at, ergo nincs rajtuk economy plus. Nem tudom mi ez a majre egyebkent. En 193 centi magas vagyok es kibirom turista osztalyon. Aki 170-180 centi magas az nekem ne panaszkodjon hogy nincs eleg "legroom'

A Hawaiian Airline ez ev juniustol repul majd kozvetlent Honolulu es New York kozott.

Szeptember a hurrikan szezon kozepe Hawaii-n. Ritkan van amikor egy hurrikan eltalalja a szigeteket viszont gyakrabban elofordul hogy a tersegben elhalado hurrikan vagy tropusi vihar hatassal van a szigetek idojarasara (eso es szel)

Szeptember egyebkent a legmelegebb honapok egyike es a szaraz evszak resze, de mint emlitettem, lehet extrem idojarasi korulmenyekre is keszulni.

"tengerben lehet furodni?" Nem, csak a legbatrabbak mereszkednek a derekig ero vizbe! ne haragudj de milyen kerdes ez? Hawaii fo vonzereje az ocean. Evente 8 millio turista fordul meg ott nem beszelve a helyiekrol. Capaktol nem kell felni, de vannak. tigris capak, amelyik faj talan a legtobb emberi tamadasert felelos. ritkan van capatamadas es meg ritkabban halalos. 2007-ben 8 capatamadas volt, 2008-ban 2 es 3-3 2009-ben, 2010-ben es 2011-ben. A legutolso halalos kimenetelu tamadas 2004-ben volt Mauin. Az aldozatok altalaban szorfosok es buvarok akik tavol a parttol, nyilt vizen tartozkodnak.

Nem tudom mit ertesz az alatt hogy veszelyes-e gyumolcsot meg elelmiszert venni? A vilag egyik legfejlettebb orszaganak a resze...

a gekkok nem fognak bantani. helyes kis allatok es legalabb megeszik a szunyogokat a szobaban:)

Előzmény: v_juci (845)