Pannkaa Creative Commons License 2012.04.21 0 0 44033

Hát nem is tudom mit javasoljak mivel nekem is volt de már nem volt szaga és kidobtam de én cseppet is használtam hozzá.Szerintem a cseppek hatékonyabbak főleg ennél a fajtánál mivel hosszú szőrűek.De azt mondják nincs 100%-os védelem :( Nekem csepp mellett még nem nagyon volt kullancs.tavaly volt egy dög Panniba de akkor azért mert Kiltixet tettem rá,meg tavaly előtt volt egy akkor meg bio nyakörvvel próbálkoztam én hülye!Én maradok a cseppeknél!Meg most erősen gonndolkodom hogy veszek neki ultrahangos kullancsirtót plussz védelem miatt.van egy új fajta ami jobb mint a Skudo mert ellenőrizni lehet hogy működik-e még vagy sem.csak azt nem tudom hogy tényleg ér valamit vagy csak paraszt vakítás és az olyan gazdiknak találták mint én aki bármit megvesz a szeretett kutyájának holott nem is működik.mert valahol hallottam hogy nem is hall a kullancs.csak nem tudom igaz-e.tartok a bio dolgoktól mert ugye a nyakörvvel is megjártam,hiszen egy nagy nulla!még jó hogy nem lett baja Pannusnak.Meg van egy új nyakörv amit a Kiltix gyártója a Bayer cég készített a Foresto.ez már elvileg 8 hónapig véd,bolha,kullancs ellen is véd és vízálló is!!!!A Scalibor se lenne rossz csak 2 hét kell hogy kifejtse hatását és bolha ellen nem véd viszont szagtalan(Foresto is csak kihagytam) és ő is vízálló.

Előzmény: Ludmilla. (44029)