Ludmilla. Creative Commons License 2012.04.21 0 0 44029

Ennyit a duoband kullancsírtó nyakörvről :( :( :( Bogyókám szája mellett volt egy kullancs. Az este mikor átfésültem nem vettem észre, csak reggel mentünk rokonoknál és azt vettem észre, hogy vérzik a szája. azt hittem ráharapott valamire és elkezdett kipotyogni a foga, mivel lassan elkezdődik a fogváltás. Megnéztem és egy hatalmas kullancs volt benne :( :( :( Rögtön frászt kaptam. Elindultunk egyből az állatorvosunkhoz, hát persze, hogy nem volt otthon, a telefont se vette fel. És mondanom sem kell, hogy sehol nem találtunk az egész városban fél10kor egy állatorvost aki doglozott.. Végül nagymamám míg bement a patikába, addig jött arra egy Havanese tenyésztő, megncsodálta Bogyót, mondom neki, hogy hogy jártnk és felajánlotta, mivel neki már sok kullanccsal volt dolga, hogy kiszedi belőle. volt nála csipesz is egy semmi perc alatt kiszedte, Bogyó észre se vette. Holnap azért elviszem orvoshoz, mert úgyis be kell oltatni és megmutatom, mert elég csúnya a helye, azt mondta a tenyésztő, hogy elkaparta :( De hogy nem vettem észre?! mikor minden séta után átnézem, minden este fésülöm és mégse :( Annyira lelkiismeretfurdalásom van :( Milyen nyakörvet érdemes akkor venni? A Panzinak is van, az nem volt még valakinek?