dorka2 Creative Commons License 2012.04.21 0 0 55

Azt halottam egy drogról szóló előadáson, hogy a szer (alkohol is) végleg megváltoztat.

A függő az függő, ebben igazad van.

Voltam alvásklinikán is. Egész éjjel kütyükkel aludtam.

Az elemzésből kiderült hiányzik a mélyalvási periódus, csak az altató segít. Engem is végleg megváltoztatott.

Annyit tudtam magamon segíteni, hogy távol tartom magam a sugárzó rosszindulatú rokonságától.

Még a fiam barátnőjét is kikezdték. Bántó lehet, hogy jóval okosabb náluk.

Az acetonszag a lebontatlan alkohol miatt volt. Ilyen töménytelen mennyiséget a máj csak valamilyen acetonos dologgá tudja lebontani. Most nincs ilyen szaga, nem cukorbeteg.

Az aggódásom fő oka, hogy két egyetemista gyerekünk van. Most még van munkám, de ahogyan rugdossák most a dolgozókat, holnap már esetleg nem lesz.

Nagyon szeretném, hogy a mesterképzést is be tudják fejezni, hitel felvétele nélkül.

Apósom is nagy piás, az ostoba multkor megjegyezte, a sógorom 18 éves fia is kezd inni, hogy nagyon helyes, legalább egy unokája rá hasonlit. A srác egy igen gyenge középiskolában most bukott meg.

Büszke is lehet rá, hiszen olyan gyenge mint ő.

Azért volt hiábavaló, hogy a családját kértem segítsen, hiszen apósomnak jó volt, hogy más is olyan gyenge jellem mint ő.

Előzmény: Törölt nick (51)