alvin (ex JHE) Creative Commons License 2012.04.20 0 0 15784

Bocs, hogy beleszólok:

Ezek az indexes topikok is lehetnének információ források, ha jónéhányan nem tartanák maguknak meg az infókat, ahogy Emyl is írta... Én (és most nem fényezni akarom magam) ha nagy ritkán elsőre veszek észre vmi rendezvény tervet a neten, hallok valamiről, szinte az első, hogy beírom ezen topikok egyikébe... (Pl tavaly előtt, mikor Matkópusztán megrendezték a műrepülő versenyt, Vári Gyula személyesen hívott el, de én sajnos nem tudtam elmenni, és eleget tettem a kérésének, hogy reklámozzam, hirdessem a rendezvényt. Ha nem kéri, akkor is beírtam volna, hogy itt, ekkor, ez lesz, menjen aki úgy gondolja.) De hát nem vagyunk egyformák. Sajnos nagyon sok nyilvános rendezvény rosszul van reklámozva, kevés helyen lehet olvasni róluk. Ezért most nekem nagyon imponált, hogy az utóbbi időben sikerült több kisebb repülőnap, egyéb repülős rendezvény dátumáról tudomást szereznem a Repülőnap topickban, miután megkértem az olvasóit, ha van tudomásuk vmiről, írják le. És páran írták is amit tudtak. Köszönöm ez úton is nekik.

Azonban nem akarom elhinni, hogy a kecskeméti állománygyűlésről senki sem tudott... Számomra, és sztem több hozzám hasonló számára akik nem engedhetik meg magunknak a külföldi repülőnapokat, az év egyik ikonja lett volna az a nap...

 

Üdv.!