Pötty63 Creative Commons License 2012.04.14 0 0 1780

Kedves MINDANNYIÓTOK!!banyka-elküldtem e-mailban a válaszomat!!Örülök megérkezett a várva várt e-mail!!

samu:Nem szabad megtorpanni..Katasztrófálisan gázok a kezelések..és mindenkinél más "A MELLÉKHATÁS!!"Én ültem a Wc-n..ment a hasam..és lavor az ölemben..közben hánytam..Aztán napokig csak 4 kézláb járta..azaz másztam..

TINIDAZOL-KLION:MIND A  Tablette a Spirocheták NYUGVÓ ALAKJAIT ÍRTJA!!!Mással nem lehet hozzájuk férni!!(ENNEK A 2 GYÓGYSZERNEK SEMMI KÖZE A BÉLVÉDŐKHÖZ!!)A cisztás formában begubózott Spirochetákat szinte lehetetlen írtani..Csak akkor lehet őket elérni jobban..ha kint vannak a véráramban-illetve a szervezetben.."MOZGÓ"-formában..A TINIDAZOL..ÉS A KLION-Ha valaki nem bírja a Tinidazolt enni-épp ezen nyugvó alakokat célozza meg!!

Tinidazol...Pokoli tablatta 2 kurán át volt szerencsém "BÍRKÓZNI VELE!!"Napi 1000 mg-al..minden második héten végig..a napi 2 gramm Rocephin infuzió mellett!!!

Ezt Áginak is üzenném...Nadi 999-nem kis gond a felvetett kérdés..Én csakis a magam tapasztalatát írhatom..A világon mindenre "ALLERGIÁS TÜNETEM VOLT!!"Így élő orvost alig leltem aki kezeljen-közölték belehalok..Nem sok választásom volt..Totál agyi leépüléssel..bénán fél oldalra..részleges vakulással..részleges süketedéssel..állati fájdalmakkal..rángásokkal..légvétel gonddal..felsorolhatatlan tünetekkel...és nagyon sok tünettel..Alapból egyértelmű volt..előbb-utóbb-meghalok..Én "BEVÁLLALTAM"-nem mindegy akkor..mitől..de legalább 1 próbát megér..véltem..

Nekem bejött..Ma büszke rám az a pár orvos..AKI SEGÍTETT NEKEM..És így váltam..még magam számára is tulélő érdekességgé..

És lesznek még követőim...tudom!!!!

Jobbulást mindenkinek..Aki megkeres....segítek..továbbra is..Szeretettel:Ibolya

Előzmény: samu1981 (1772)