xingjian Creative Commons License 2012.04.13 0 0 1170

Ebből az orvosi szövegből nem sokat értettem, nem tudom mi az vestibularis nystagmus meg ilyenek. A trauma váltotta, hogy hangosabb lett a fülzúgásom, de a frekvenciája akkor még mély volt ugyanúgy csak hangosabb. Ez egy hirtelen romlás volt, ami egész addig nem változott semmit, amíg nem kezdtem el a betasercet. Amikor elkezdtem a betasercet, akkor ment át fokozatosan lassan a frekvencia 4000 Hz 8000Hz-re és azóta is halad az élesebb magasabb hang felé. Ez azért rossz, mert amíg a mélyebb hangot simán elnyomták a nappali zajok meg a gép zúgása, ami előtt ülök napi 10 órát mert programozó vagyok, ezt a magasabb hangot már nem nyomja el semmi, annyira kitűnik az átlagos hangok közül, olyan éles. Még egyelőre nem álltam le ezzel a gyógyszerrel, de az tény hogy eltolódott a frekvencia, a hallásvizsgálaton is 8000Hz-et állapítottak meg. A trauma nem hiszem hogy hónapokig tolná a frekvenciát, ezt a gyógyszert tudja csak előidézni. Mások is beszámoltak róla, hogy amikor elkezdték szedni, először hangosodott meg rosszabb lett tőle a fülzúgásuk aztán javult. Én viszont félek, hogy ez a rosszabb helyzet nem fog javulni, mert ha huzamos ideig hallgatom ezt a frekvenciát megszokja a fülem és utána már csinálhatok bármit:S Nem tudom mit kéne tennem, egy edzésen voltam,ez nem indíthatja be, hogy romoljon el a fülzúgás hónapokon keresztül. Nem tudom mit kéne csinálnom. De tényleg furcsa, hogy másnak nem váltott ilyet ki a betaserc.

Előzmény: Tinman (1169)