Rajongó2009
2012.04.08
|
|
0 0
1
|
Jól lett kitalálva, hiszen szegény önkormányzatok csak végrehajtják az országgyűlés által rájuk testált törvényt, kezeiket mosva szedik be irgalmatlanul az adót. Ha erre válaszolni kíván egy sportpálya tulajdonos, akkor mondjuk mostantól megtízszerezi a bérleti díj/pályahasználati díj összegét, valamint a tagsági díjat is megemeli jelentősen. Túl az ezt követő immár szélesebb közfelháborodáson egyre kevesebben veszik majd igénybe a sportpályát, illetve egyre kevesebben sportolnak majd. Kinek jó ez? |
Előzmény: 3x (0)
|
|