Rajongó2009 Creative Commons License 2012.04.08 0 0 topiknyitó

Már parlamenti képviselőkkel is felvettem a kapcsolatot ezügyben, igaz ellenzékiek, de senki nem vállalt ezügyben sem parlamenti felszólalást, sem törvényjavaslat módosítási indítványt. Vajon miért? A meg nem fizetett helyiadó követelést az önkormányzat jelzáloggal ráterheli az ingatlanra, majd végrehajtás útján pl. a tulajdonos alól elkótya-vetyélik, esetleg potom áron visszaszerzik.