holter78 Creative Commons License 2012.04.04 0 0 3987

Nagyon szurkolok neked! Szerintem neked is az lehet mint nekem korábban, ugyanis az egyes extrát nem vesszi észre a pulzusán az ember hacsak nem éppen akkor figyeli. A halmozott extrákat pedig azért veszi észre mert az hosszabb ideig tart 2-4 másodperc, ilyenkor sem kell aggódnod, emrt nélam is beigazolódott, hogy van egy 1-es majd normál majd egy couplet és normál. Azt érezheted szerintem nekem is ilyen volt. A lényeg, hogy szerintem semmi baj a szíveddel csak mi beletartozunk abba az 5%-ba aki ezt észreveszi. Angliai fórumokat olvasgattam ott béta blokkoló mellé automatikusan adják az SSRI-t, mivel jobbank tartják mint a frontin/xanax hosszabb távú szedésénél a függőség miatt. Az SSRI-vel elérhető, hogy ha érzed hogy kihagy a szíved könnyen veszed és nem görcsölsz rá. Persze a legjobb lenne gyógyszerek nélkül ebben mindenkinek igaza van, ezek vegyi anyagok. Csak ha munkád és a családod is rámenne az extrázásaidra akkor jobb választás a gyógyszer, hogy kikerülj a gödörből. Szerinem ha működik az SSRI hatása, jobb mint a rytmonorm meg társai arritmiás készítméynek mert ezek veszélyesek is lehetnek anélkül, hogy éreznéd az extrákat!

Előzmény: GGabor1 (3985)