ghepard Creative Commons License 2012.04.03 0 0 613

Igen, a tehetetlenség nagyon bénító. Ahogy visszagondolok, mindig azt éreztem, mikor orvoshoz mentem. Nem tudtam mit fog csinálni, nem tudtam mire jó az a sok orvosság. És aztán 1979-ben betelt a pohár - kérdeztem Tőle, hogy nincs más út, hisz ezek az erős gyógyszerek kinyírnak és pár hónap múlva megint kell. Aszonta nekem, hogy semmi vész, ha ez nem segít, írunk fel mást, erősebbet, az majd biztos megint segít. Na ez volt az utolsó csepp. Ha az ember egyre többet megtapasztal saját maga alapján, akkor ez előbbre viszi és már nem lesz olyan tehetetlen - és egyre több bajjal fog tudni megbírkózni. Az orvos meg ott lehet mint háttérnek, ha már nem tudunk mit kezdeni. Akkor aztán megmutathatja, hogy Ő többre képes...... Ez is olyan nyugtatólag hat rám, mert az orvosok biztos többet tudnak mint én, de mostanság nagyon visszaélnek ezzel. Ezért minden igyekezetem, hogy elkerüljem Őket.......

 

Mindig lehet valamit tenni. Sokszor a legjobb megoldás az, ha nem is teszünk semmit, csak megpróbálunk megnyugodni, lecsitulni, mélyeket lélegezni hosszabb ideig. Közben csak úgy dúdolgatunk magunknak ezt ezt, rezgünk, vibrálunk egy kicsit - mintha az ég világon semmi problémánk nem is volna. A test végül el is hiszi és lassan ellapátolja a bénító és rossz helyen lévő anyagokat (amiket többnyire magunk termelünk magunknak, rossz és sokáig tartó gondolatainkkal).............

Előzmény: Semmisem (611)