qweqweqwe89 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 17

sziasztok!

 

senki se vegyen samsung terméket. borzalmas a minősége, hamar tönkremegy, csak a baj van vele, nem éri meg, olcsó, de ráköltesz a szerelésre+ a bosszankodás!!!

 SOSE !!!