ghepard Creative Commons License 2012.03.29 0 0 3953

 

Legtöbbet talán a lazításilletve amúgy is sikerült kicsit megnyugodnom. Ebben talán volt némi szerepe az itteni beszélgetéseknek is. :) Viszont pszochológushoz el fogok menni, plusz igyekszem még többet lazítani, komolyabban medtitálni és ilyesmik, mint írtam, biztos ezek is használni fognak. Meg a Frontin, illetve a több mozgás. :)

 

Nagyon valószínű, hogy az itteni csevegések is növelték az önbizalmad, mert az valahogy kevés lehet benned. A többi dolog szerintem is jó lesz, kivétel részemről a pszichológushoz menés, meg a valami gyógyszer (már ha az). Szerintem ahhoz menni csak időpocsékolás (na meg lóvépocsékolás). Ha mi újat mondhatna Neked. Nem hiszem, hogy valami olyat tudna mondani, amit ne ismerne a fél világ. Ja, ha speciálisan Tőle akarod hallani egy kis lóvé ellenében - az már más dolog...

 

Legtöbbet talán a lazítás és amolyan gondolatmentessé tevés használna Neked (mint írod is, hogy használt) - legtöbbet mindenféle cucc nélkül. El kell magad engedned minél több időre, minél többször - de ez nem rajtam múlik és nem is a pszichológuson, hanem rajtad. Régebben betettem ide egy tudományosan igazolt kisérletet a lazítás és a meditáció hatásáról. A legdöbbenetes eredmény a szívproblémáknál látható (lehet nem is véletlenül). A 3650 hsz-ban írtam róla (tavaly áprílis végén), de aztán egész májusban arról a meditácóról (is) csevegtem itt többedmagammal........

Előzmény: GGabor1 (3951)