Ludmilla. Creative Commons License 2012.03.28 0 0 43900

Nagyon szépen köszönöm! :) Lehet túl sokat fogok kérdezősködni, de mint már említettem, Bogyó az első kutymorgóm és szeretnék mindent(amit csak lehet) jól csinálni, hogy sokáig boldogítsuk egymást, békességben, boldogságban! :) Amúgy míg kicsi a kutyus csak addig harap játszás közben? Mert Bogyó nagyon harapós ha játszik. Képes  a lábszáramba is harapni, ha nem figyelek rá.. :)  A zsepiknek itthon rendszeresen halálbüntetésük van Bogyó által. Nem tudom, hogy honnan szedi midnig elő, mikor a fürdőszoba polc legtetején van (ahova nekem is nyújtóznom kell..) de napi rendszerességgel szétszed kettőt hármat.. :D Csirkehúst nagyon nagyon ritkán kap, ha esetleg a vasárnapi leves csirkéből van, akkor pár csipetet szoktam neki adni. Tésztát ehet? Főtt répától egyszer fájt a pocakja, azt azóta nem merem neki adni, Ma viszont evett banánt. Valami halálian édes volt. Furi volt neki, hogy csúszott.. alig tudta lenyelni,mindig kicsúszotta szájból és a kis bajuszkájára akadt :D Én meg fetrengtem a röhögéstől :D 

Előzmény: VBeata (43896)