PufiMika Creative Commons License 2012.03.28 0 0 43885

Na hát sziasztok!

TÚl vagyunk Mika első és egyben legdurvább kozmetikáján....iszonyat kemény volt!!! de leginkább nekem meg akik csinálták őt..:) Képzeljétek szinte már betonfilces volt a bundája...:O de hát ahogy Bonnie26 is mondta, az Andi - a kollegáival karöltve- hihetetlen ügyes és azt mondta nincs olyan amit nem lehet kibontani...és így is lett..4ÓRÁN keresztül bontották, fésülték, szárították Mikus, aki meg olyan tündér és angyal volt, h még most sem hiszem el!!!!! :) Kb egy mukkanása nem volt, csak mikor néha kicsit megunta de amúgy csak ott ült és nézett a szemeivel...HIHETETLEN VOLT!! <3 na de lényeg h a szőre persze eltőrt, meg többet kellett vhol levágni belőle, de Andiék újjá varázsolták!!!! Kicsit furi ilyen szőrrel és buksival, de a ugyanolyan maradt a szememfénye..rem. hamar megnő kicsit a szőre, és akkor bundusabb lesz megint! :) Andiék mondogatták is h mennyire utálni fogja őket, m eg h többet a bolt közelébe nem fog merészkedni...de hát ez sem így lett, m az én kismanóm, miután kimetnünk egy pisikör után aztán vissza úgy örült nekik mintha mi sem történt volna!!!! Annyira büszke vok Rá!!!! :))

köszönöm a drukkolást aki gondolt ránk!! :)

Ja és BOnniera is emlékeztek ill. Mira nevű kutyust is dícsértek..:)

 

Viszont ma reggel Mika  nagyon feldühített....m a földön volt vmi sötét foltnak látszó vmi..amiről később miután odament kiderült h vmi galambdarab, és hát mi mást cisnált vele felkapta a szájába és elkezdett vele elplem szaladni, hiába mondtam neki h nem fúj...úgy megetette h csak egy kisdarabot tudtam kiszedni a szájából..:((( tisztára megijedtem, m undorodom a galamboktól, és nagyon félek h nehogy vmi betegséget kapjon el emiatt...bár olyan jóízűen ette mint  a kedvenc kajáját...:P

Veletek történt már hasonló???Vmi tanács?

Ilyen kis "kopasz" lett az én szőrmókom...:) kicsit elfáradt a nap végére..;) <3

Előzmény: Pannkaa (43874)