hau'oli Creative Commons License 2012.03.24 0 0 825

akkor OFF-oljunk kicsit, de azért beleszerkeztem Hawaii-t is:)

A kivándolás gondolata már elég régen megszületett a fejünkben, több motivációs tényező is volt/van, a hazánk sajnálatos helyzete csak az alapot adta. A kalandvágy is mozgatott minket, nekem Ausztrália volt az álmom, de oda elég nehéz hivatalosan bevándorolni és nálunk csak az jöhetett szóba. Aztán megpróbáltuk a zöldkártya lottót és második évben nyertünk, innen kezdve az utunk csakis az Usa-ba vezethetett!:)

Kisorsoltak minket a lottón, mi végigvittük a kb 1éves folyamtot és a végén egy gyönyörű zöldkártyával lettünk gazdagabbak.

A kártya minden jogot megad az államokban való élethez, a szabad munka és helyváltoztatáshoz a szavazati jogon kivül mindennel felruház, amivel egy amerikai állampolgárt bír. 5év után megkapjuk az állampolgárságot és akkor már szavazhatunk is!:)

Nagyon jó döntés volt, teljesen kitárult számunkra a világ, minden téren gazdagodtunk ezzel a lépéssel, én csak ajánlani tudom mnkinek, akit érdekel a kivándorlás gondolata!:)

Minden év októberében lehet pályázni a zk-lottóra, akit érdekel itt tud hiteles infóhoz jutni!

Szóval mi itt leszünk akkor is amikor jöttök és talizhatunk!:)

Előzmény: Olci83 (824)