ghepard Creative Commons License 2012.03.23 0 0 605

Ha kitartó leszel, akkor meg fogsz előbb utóbb erősödni. Lelkileg is és fizikailag is.

 

Hát mondjuk úgy globálisan parancsolhatunk nekik. Például ha aszondom, hogy most felkelek a székről és kimegyek a helyiségből - akkor szót fogadnak és már mehetek is. De nem tudom hogyan lehetne elérni azt, hogy egy bizonyos sejtre vagy sejtcsoportra hassak agyilag. Például van a tenyeremen egy seb - ránézek, gondolkodom, szuggerálok, képzelődök, fohászkodok, imádkozok, siránkozok - nem hiszem, hogy valami változást fog ez előidézni direkt. Persze idővel úgy maga is begyógyul, szinte függetlenül attól, hogy agyilag hatok rá. Sőt inkább azt lehetne mondani, hogy akkor gyógyul a legjobban, mikor agyilag békén hagyjuk és nem is emésztjük magunkat, hogy most nagy bajunk van, mi lesz, mikor lesz vége stb.....   Sok helyen olvasni, hogy majd minden dolog az agyban dől el. Ez talán igaz is lehet, de én még inkább hozzáteszem, hogy hagyom, hogy ott dőljön el, mert úgy sem tudom igazán, hogy hogyan is csinálják a sejtek. Persze mindennel lehet hatni rájuk, táplálkozás, életvitel stb stb......

Előzmény: Normandie (604)