Antisystem Creative Commons License 2012.03.22 0 0 13361

Tudod Kheiron, vannak szerepek, amiket nem magunk választunk, hanem a környezet kényszerít ránk...

Nekem pl. el kell mennem holnap okvetlenül feliratni a szokott bogyóim az orvoshoz, mert hétvégén kifogynak... púp a hátamon... ahogy szerintem a háziorvosomnak is, mert nem íródeák, aki abban leli élvezetét, hogy 8 éve minden hónapban ugyanazokat a recepteket írja nekem... de tudod, másként nem ad a patika, és akkor nekem 180 lesz a vérnyomásom, és előbb-utóbb rosszul leszek, ergo mindketten (a háziorvosom is meg én is) kénytelenek vagyunk behódolni, és eljátszani azt a koreográfiát, mintha nekünk felette szükségünk lenne ezekre az életünkből ellopott értékes időkre... valamint valszeg le fog toszni, hogy baxtam elmenni megméretni a vércukrom a laborba - amikor persze pontosan tudja, hogy magamnak mérem, csak arról nincs bumaska, amit adminisztrálni tud... én viszont rühellek a laborba menni ilyen faxságért, mert akkor 2 órán át nem ihatom meg a reggeli kávém, amitől zombi leszek... pláne, amikor 1 perc alatt meg tudom mérni magamnak, aztán nyugodtan kávézni...

És ez nyilván nem vonatkozna arra az esetre, amikor 200 a vérnyomásom vagy 15 a vércukrom, mert akkkor szükségünk lenne egymásra...

Na, valami ilyesmi van a szülés élettani folyamata, kontra a szövődményei kapcsán is...

 

ÜdV 

 

 

Előzmény: kheiron (13359)