VauxhallVectra Creative Commons License 2012.03.20 0 0 16423

Hello,

Az öszintét megmondva én nem merném mondani ,hogy bármilyen elektronikus alkatrész nem jó. Nekem az X es motorkódú esetén kiír mindent a fedélzeti számítógépe és nem is a gyárival van diagnosztizálva hanem egy BOSCH rendszerrel ami korlátozott. Azt hozzá kell tennem , hogy nekem nincs ilyen rendszerem hanem elviszem kiolvastatni egy szerelőhöz akiről tudom , hogy nem vág át , majd kinyomtatja és szerelem is az autó. Ha a fedélzeti lenne hibás akkor produkálna hibás kódokat stb. Az Y - os motornál meg minden elektronikus ezért szerintem kiírja mi a probléma ha az elektronikus. [X esnél tudom törölni a fedélzetit az akumlátor saru negatív levételével nem tudom ez nálad megy-e.] Én személy szerint azt csinállnám , hogy megpróbálnám törölni majd autózok vele és egy idő után visszavinném kiolvastatni. Ha tényleg nincs hiba akkor nyilván más a probléma egy okot kizártál. Ahogy írtad időszakos a probléma egy ideig jó volt utána nem , szerintem valamelyik csatlakozót vagy alkatrészt megigazítottál de ahogy hajtottad ismét elmozdulhatott. [Mielőtt jelentkezett volna elősször a hiba nem voltál szervízben vagy nem nyúltak bele az autóba , motor esetén tapasztaltam már hasonlót , hogy nem ment a motor meg mindig megállt majd szétszedés után kiderült nem volt jól összerakva a karburátor.]

Előzmény: moci35 (16421)