ghepard Creative Commons License 2012.03.20 0 0 591

Hát eleinte én is írtóztam attól, hogy most elrontok egy kicsit valamit magamon. De  egyre csak erősödött bennem a dolog, míg végül megpróbáltam. Azt hiszem, hogy torokgyulladást is elő lehet idézni egy kettőre, de annak nem megyek neki. Mondjuk legalább megmutatta a dolog, hogy hogyan ne csináljam, mert úgy rossz lesz. És utána meg bevetettem úgy, ahogy segít javítani. Régebben többször is hibáztam és menet közben kellett korrigálni. Most már kevesebb energiával és kevesebb idő ráfordítással is el tudom érni a hatást. de már úgy minden nap valami kicsit teszek azért, hogy ne fogjon meg ez az.......

 

Hát igen, az ember legtöbbször tudattalanul kapja el a dolgokat. Mert nem tudja, nem érzékeli, hogy valami jön. Én sok mindent figyelek, szinte már tudat alatt és így észreveszek olyan változásokat, melyeket régebben nem vettem volna sehogy se észre.

 

Igen, a betegség az nem pihenés, hanem kemény harc. Sok minden nyavalával meg lehet tanulni harcolni egy kis gyakorlás után. Na, de kinek van kedve betegen gyakorolni valamit ugyebár. Na ezért nem is megy. Mert ott lehet igazán tanulni és tapasztalatokat szerezni, hogy másodszor könnyebb legyen. Orvos és a gyógyszer nem tanít meg semmire..........

Előzmény: Normandie (589)