kakkuktojas Creative Commons License 2012.03.18 0 0 7008

 

 

Hali hello Békésre vàndorolt Kőbànyai.-)

 

kezdem am règi Patakyval van ròla feltéve kép(lapozz vissza) azelött kaszinò volt aztàn ùgy ahogy mondod Ördög Làszlò is volt ott énekkaràval sőt én még odajàrtam tànciskolàba is :-))Na meg pàrthàz is volt nem vèletlen  kapott Kőrösi - Füzèr utca sarka egy marha nagy belövèst:-) amit sajàt szememmel làttam.  Bodocs-ot persze , hogy ismertem ő nyomta belém a törtènelmet a gimiben .-))) Kustàr  règi maszek zöldséges Füzér utca -Àllomàs utca sarkon volt ahovà jàrtunk mi is vàsàrolni. A Fàczànyiékat is ismertem a fiùkat is. Bàr a Liget utca 40 ben aminek a sarkàròl hordtuk a kannàs tejet .-))) lakott egy rokonom, de ràd valahogy nem emlèkszem. A Somorjai testvéreket is làtàsbòl és névről ismertem. Salamon Làszlòt is ismertem mert jò tanulò csak matekbòl volt 3 sa .-))), nagy magas sràc volt.  Bognàr Jòzsef volt az oszt. főnöke C. osztàlyba jàrt azt hiszem latin tagozatra. Együtt jàrtam vele biològia szakkörre Dr. Lange Nàndor tanàrùrhoz . Som Lajos is a  Làszlò gimibe jàrt  a D oszt.ba Tihanyi Karcsi bàcsihoz, biztos ismered/ted. Ami furcsa nekem pedig a Rotyi volt a "màsodik hazàm ":-) de olyanra mint Rotyi bandàra nem emlèkszem. Èn a Dràhbik Gyurit, Kopacz öcsit, Horvàth Imrét,Szegedi Tibort, ha ezek a kőbànyai nevek mondanak neked valamit.

Igaz nem vagyok valami zenei talent de ràd is csak ùgy emlékszem mintha valahol làttalak volna zenèlni. Az is igaz 2 év van köztünk a javadra annyival vagy fiatalabb.-))) Apukàdat màr jobban ismertem az àltalànos sulibòl Pataky 34 böl - bàr engem ő nem tanìtott.

 

jahh még a nickem nem kakukktojàs hanem kakkuktojàs :-))) szàndékosan ìrtam igy nem nyelvtani hiba .-)))

Előzmény: hagyma50 (6995)