ghepard Creative Commons License 2012.03.16 0 0 577

Hát most nekem is kell egy kicsit foglalkoznom a jobb bokámmal, bármennyire lusta is vagyok. Én úgy emlékszem, hogy az első ficamom után még mentem orvoshoz. Röntgen, rengeteg időt tölteni ott, aztán úgy is magam mentem haza gyalog is. A többi 5 bokaficamot (bal 2, jobb 4) már elintéztem magam. Remélem, hogy ezt az utolsót is megúszom minden komplikáció nélkül. Hát már igencsak elszoktam, hogy ennyit maszeráljak magamon, de látom, hogy jót tesznek ezek a dolgok (most dúdolgatok is magamnak mélyen, már ahol lehet, könnyebbít a dolgon az is)......... Nálam is most egy kicsit más a helyzet, mint mondjuk 1994-ben volt. Most már többet tudok és egy cseppet se izgatom magam emiatt. Persze sose tudni mi lesz.........

 

Hát ami azt illeti, most elég puha a nagy daganattól a lábam alja, de majd otthon holnap, vagy holnapután teszek alá valami puhát és úgy is fogok próbálkozni........ A cipőm is elég vastag és rugalmas és még olyan finom műanyagzacsókból eszkabált alátétet is teszek oda, ahol érzem, hogy a legtöbbet könnyít a járáson........ 

Előzmény: Semmisem (576)